KONST / Litografier / Färglitografi 12332517
nr 1233 2517
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/150, bladets mått: 65x49 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:29:45
1/2 14:32:07
700 kr
2/2 14:11:46
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström